Ціни на послуги

Ціна на послуги в області Digital

Наші ціни на послуги розробки веб-сайтів та інтернет-магазинів, дизайну, інтернет-маркетингу залежать від багатьох факторів. Ми намагаємось надавати прозору цінову політику та не стягувати прихованих платежів.

Замовивши у нас розробку сайту, ви можете бути впевнені, що за свої гроші ви отримаєте якісний програмний продукт, з яким у вас не буде складнощів у роботі або його подальшій підтримці та розвитку.

Для початку роботи над проектом ми проводимо докладний аналіз та обговорення всіх вимог та побажань клієнта, після чого формуємо кінцеву вартість. Нижче ви можете ознайомитися з нашими цінами на найбільш популярні послуги.

 

Вартість розробки та виготовлення веб-сайту

Точну вартість створення (розробки) сайту ви можете дізнатись двома способами: заповнити online-форму або написати нам лист.

У листі вкажіть, будь ласка, таку інформацію:

обсяг сайту (кількість сторінок),
необхідні модулі (новини, каталог, галерея, форми, система онлайн замовлень і т.д.),
чи потрібна система управління сайтом (CMS),
адреси кількох сайтів, які вам подобаються,
бажані дати початку та закінчення проекту,
зразковий бюджет.

Чим докладнішу інформацію ви надішлете в ТЗ, тим точніше ми оцінимо вартість створення сайту.

Створення веб-сайту на платформі (CMS) – від 180 $. Вартість може змінюватись в залежності від складності та обсягу проекту, а також від необхідності у додаткових функціях та послугах. Для інтернет-магазину включаючи кількість товарів, необхідні функції та послуги, дизайн та інші особливості проекту.

Вартість послуг веб-дизайну починається від 50 $ за створення дизайну-макета для веб-сайту або інтернет-магазину. Ми також надаємо послуги дизайну логотипів та фірмового стилю, а також дизайн банерів та інших елементів веб-сайту.

Вартість розкрутки та підтримки сайту

Вартість просування (розкрутки) та підтримки сайту залежить від конкурентності тематики сайту, його обсягу та віку домену. Іншими словами, чим новий сайт і конкурентніша його тематика, тим складніше його буде розкрутити.

Для того, щоб оцінити приблизну вартість робіт з пошукової оптимізації, розкрутки та підтримки сайту, напишіть нам у листі таку інформацію:

адреса сайту (URL),
чи проводилися роботи з його просування раніше і які,
бажаний результат (наприклад, збільшення кількості цільових відвідувачів, виведення сайту за ключовими словами в ТОП 10 Google, утримання наявних позицій, оновлення інформації на сайті тощо),
регіони, в яких ви надаєте свої послуги,
зразковий список ключових слів або основних напрямків діяльності вашої компанії, за якими ви хочете просувати сайт,
приблизний місячний бюджет на підтримку та розкрутку сайту.

На основі цієї інформації та аналізу сайту, ми зробимо пропозицію щодо просування та підтримки сайту та надішлемо приблизну оцінку вартості робіт.

Ми також надаємо низку додаткових послуг, таких як розробка мобільних додатків та аналітика веб-сайту. Вартість цих послуг визначається індивідуально кожному за проекту.

 

Основні послуги

Розробка сайту – від 180 $.

Пошукова оптимізація та просування сайту (SEO) – від 170 $. (Для сайтів створених нашою студією первинна оптимізація безкоштовно)

Контекстна реклама, розміщення реклами в Google Adwords – від 80 $, або 15% бюджету рекламної кампанії + вартість реклами у відповідній системі

Медійна реклама (банерна реклама на тематичних майданчиках) – 15% бюджету рекламної кампанії + вартість реклами у відповідній системі

Просування в соціальних мережах (SMM), націлення – від 80 $.

Розробка мобільних додатків – від 350 $.

Розробка Логотипу – від 100 $.

E-mail/SMS розсилка – від 50 $.

 

Додаткові послуги

Послуги копірайтера – від 1.3 $/1000 символів (без урахування прогалин)

Послуги контент-менеджера – від 0.5 $/стор

Переклад тексту на англійську/німецьку/польську – від 3 $/1000 символів (без урахування прогалин)

Технічна підтримка сайту – від 15 $/год (для наших клієнтів перший місяць безкоштовно)

Технічна консультація, аудит – безкоштовно, первинний аудит так само.

 

Ми завжди готові обговорити ваші вимоги та побажання, щоб запропонувати найбільш оптимальне та ефективне рішення для вашого проекту. Наші спеціалісти завжди намагаються надати послуги високої якості за доступними цінами. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про наші послуги та ціни.

 

На вартість впливає терміновість реалізації. Оплата можлива і у національній валюті за курсом на день оплати.

Способи оплати digital послуг агентства:

 • Готівковий розрахунок
 • Безготівковий розрахунок
 • Visa / Mastercard
 • Paypal
 • Western Union
 • SWIFT
 • SEPA
 • Ria
 • Paysend
 • MoneyGram
 • Bitcoin, Ethereum (як винятки)