SEO оптимізація і просування, розкрутка сайту з виведенням в ТОП

Залучайте 50-100 нових клієнтів на день без витрат на рекламу. Заощаджуйте до 80% рекламного бюджету без втрати обсягу продажу. Збільшити прибуток за рахунок органічного трафіку на сайт. Гарантія результату. Безкоштовна консультація та прорахунок.

Послуги ефективного пошукового просування сайтів

SEO оптимізація та просування, розкрутка сайту з висновком у ТОП ціна Київ - GoldenMedia
SEO оптимізація та просування, розкрутка сайту з висновком у ТОП

Ми допомагаємо ефективно просувати бізнес, збільшувати продаж та використовувати сайт з максимальною віддачею.

Просування сайту відбувається шляхом оптимізації веб-ресурсу. Аналізується наповненість сайту та поточне місце у рейтингу, визначаються ключові слова для заданої тематики сайту, після чого, згідно з результатами, вносяться зміни. Сайт оптимізується під пошукові системи так, щоб користувач знаходив саме сайт компанії при введенні запитів у пошукових системах. СЕО оптимізація дозволяє залучити на сайт цільову групу за допомогою реклами, яка націлена виключно на них. Це економить компанії фінансові кошти, оскільки немає потреби у проведенні масової реклами. Цілеспрямована реклама впливає лише на користувачів, зацікавлених у товарах чи послугах компанії, що робить її більш ефективною.

Тарифи та ціни на послуги SEO в 2024

ПослугаМін вартістьФорма оплати

SEO просування

від 4500 грнщомісяця

SEO оптимізація

від 2500 грнразово

SEO аудит

від 1500 грнразово

SEO копірайтінг

від 150 грнза текст

PPC консультация

від 500 грнгодина

Семантичне ядро

від 50 грнза сторінку

Крауд маркетинг

від 1500 грнразово

Управління репутацією

від 1500 грнразово

Просування на картах

від 1000 грнразово

Орієнтовні ціни на наші послуги, бюджет просування залежить від тематики сайту та поставлених цілей.

На вартість послуг впливає кількість сторінок, кількість мовних версій сайту, тематика сайту та конкуренція в ніші, регіональність.

Вартість SEO під ключЦіна
Просування сайту в регіонах (Київ, Одеса, Львів, Дніпро та ін.)від 400$
Просування сайту в Українівід 700$
Просування сайту в СШАвід 3000$
Просування сайту в країнах Європивід 1000$
Просування інтернет-магазину в Українівід 1000$
Просування порталувід 1500$
Тип просуванняВартість просування
Просування молодого сайтувід $300
Комплексне просування сайтувід $500

*Інформацію на сторінці представлено для ознайомлення на підставі аналітики вже просунутих проектів. Зростання позицій та трафіку можуть відрізнятися від представлених на цій сторінці. Повний список робіт, а також точна вартість зазначені в договорі, який надсилається на запит на бажану адресу електронної пошти, після отримання комерційної пропозиції. Виконавець залишає за собою право змінювати стратегію просування сайту.

Стратегія просування в Google:

 • список ключових слів
 • з відкритим бюджетом (у пріоритеті)
 • підняти відвідуваність сайту (трафік)

Просування пошукових запитів

Пошуковою SEO-оптимізацією називається комплекс внутрішніх та зовнішніх заходів, спрямованих на підвищення позицій сторінок сайту в результатах видачі систем пошуку за певними ключовими виразами, фразами або словами.

Просування у різних пошукових системах

Щоб досягти впевнених результатів у просуванні комерційного інтернет-ресурсу, його внутрішня та зовнішня оптимізація має відповідати певним вимогам пошукових компаній. Важливою вимогою є і відповідність алгоритмам Google, що постійно змінюються, Яндекс, призначення яких зводиться до відстеження штучного просування сайтів та їх санкціонування.

Ще однією якістю успішного просування можна назвати грамотне складання семантичного ядра, тому що основне його призначення – це не використання високочастотних ключових фраз з найменшою конкурентністю, а підбір фраз і словосполучень, що саме продають.

Просування за галузевими запитами дозволить вирішити такі питання, як залучення цільової аудиторії, а також підвищення популяризації та зміцнення бренду на ринку. При цьому високі позиції сайту додадуть довіри до нього як до лідера у своїй сфері бізнесу, привертаючи увагу до бренду. Наступна внутрішня оптимізація допоможе збільшити конверсію з відвідувачів у покупців, якщо вона проводитиметься грамотно з урахуванням даних цільових дій відвідувачів.

Регіональне просування

Просування ТОП систем пошуку є основним маркетинговим ходом в мережі Інтернет для комерційних ресурсів малих і середніх бізнес-підприємств. При цьому слід пам’ятати, що залучення великої уваги до сайту саме по собі не зможе гарантувати збільшення продажів, оскільки для такого ефекту необхідно надати відвідувачам конкурентні ціни на товари або послуги, зрозумілий та зручний інтерфейс сайту та організувати взаємодію, що спонукає до придбання товарів.

Професійні послуги у SEO-просуванні

 • Покращення видимості та позицій сайту в Google. Професійне проведення всіх етапів оптимізації та просування призводить до гарантованого потрапляння сайту у перші рядки пошуку, зберігаючи цей результат стабільним.
 • Підвищення довіри та впізнаваності бренду. Стабільність знаходження сайту серед топових позицій призведе до його впізнання та закріплення довіри за ним.
 • Залучення користувачів та підвищення продажів. Високі рядки у видачі пошуку зазвичай наводять на цільовий сайт найбільший потік відвідувачів, які, крім відвідування інтернет-ресурсу, здійснюють на ньому і покупки.

Пакети SEO просування

Пакет «Optimal»

основний пакет робіт з оптимізації та просування сайту
$ від 170 (4 500 грн) / міс
 •  

Пакет «Extended»

SEO пакет робіт з додатковою рекламою для залучення цільового трафіку і великою кількістю контенту
$ від 400 (10 800 грн) / міс
 •  
ТОП

Пакет «Maximal»

повний комплекс комплекс маркетинг робіт із SEO, рекламою, технічними доробками, розширеним контентом, більш якісні майданчики для посилань
$ від 800 (21 600 грн) / міс
 •  

Етапи роботи при SEO-просуванні

 1. Проведення дослідження конкурентів та визначення подальшої стратегії просування.
 2. Проведення SEO-аудиту і короткого usability-аудиту ресурсу, що просувається.
 3. Організація робіт з оптимізації роботи сервера, а також файлів robots.txt та htaccess.
 4. Виконує оптимізацію структури сайту, його навігації та карти.
 5. Оптимізація швидкості роботи сайту та обробка помилок.
 6. Перевіряє унікальність та якість текстів сайту, при необхідності складаємо нові та унікалізуємо наявні.
 7. Реєстрація локального бізнесу з подальшим його просуванням у пошуку.
 8. Підбір та розміщення вічних, а також орендних зовнішніх посилань.
 9. Проведення постійного моніторингу як відвідувань, так і поведінки користувачів на контрольованому сайті, що дозволяє надалі проводити коригування просування.

Кейси та приклади результатів пошукового просування (SEO) надаються за запитом.

Терміни та вартість виконання SEO-оптимізації можуть коливатися в залежності від поставлених цілей та умов у сфері бізнесу. Повільний облік пошуковими системами факторів сайту, що оптимізують, значно затягує терміни його проведення до топових позицій, вони можуть тривати до півроку і більше, вартість робіт при цьому бере початок з 1200 гривень.

Терміни та вартість SEO послуг

Термін виконання комплексу робіт: від 3-6 місяців

Вартість наших послуг: від 170 $ на місяць, можливі разові роботи з оптимізації та аудиту

Щоб замовити SEO просування сайту – достатньо залишити заявку на нашому сайті та дочекатися дзвінка нашого менеджера. Ми із задоволенням проконсультуємо Вас щодо відповідного тарифного плану (пакету SEO просування) та розповімо який результат і в які терміни можна очікувати, якщо замовити пошукове просування інтернет-магазину чи сайту вже сьогодні.

докладніше на відео

Текстовая

ТР предназначена для описания товара или услуги с ссылкой на сайт.

Баннерная

Изображение с текстом. Может быть статичная, анимационная или интерактивная.

Видеореклама

Ее основу составляет тематический ролик с ссылкой на сайт.