Експорт та перенесення, копіювання лендингу або сайту з сервісу

Послуги експорту та перенесення, копіювання лендингу або сайту з російського сервісу-конструктора Tilda Publishing (Тільди) на хостинг

Експорт та перенесення, копіювання сайту з сервісу Tilda, LPgenerator, Флексбі (Flexbe), uKit (uCoz), Nethouse, 1С-UMI, Setup, Бітрікс24.Сайти, Insales

Експорт та перенесення, копіювання сайту з CMS Bitrix, Cs-Cart, DLE, Shop-script

Можлива робота перенесення з інших російських LPgenerator, Флексбі (Flexbe), uKit (uCoz), Nethouse, 1С-UMI, Setup, Бітрікс24.Сайти, Insales, Сs-Cart, Bitrix, Moguta, DLE, Shop-script webasyst. Перенесення з інших конструкторів та сервісів на запит.

Адаптивний сайт. Встановлення на хостинг. Форми надсилання.

Перенесення сайту з російських сервісів конструкторів та платформ

Є необхідність піти з конструктора сайтів, щоб не платити абонентську плату? Особливо у цій ситуації зараз. Тоді це те, що потрібно.

При цьому скасовується і більше не потрібна абонентська плата. Без підключення тарифу “Бізнес”. Без обов’язкового доступу до адмін панелі Тільди.

В результаті копіювання ви отримуєте копію сайту з конструктора HTML з відкритим кодом, завантажений на хостинг (або архів):

  • Копія вихідного сайту або лендінг 1 в 1.
  • Робочі форми відправки заявок (налаштовуємо на вашу поштову скриньку, або налаштування в Телеграм – додаткова опція).
  • Адаптивність буде такою самою, як у оригіналу.
  • Текстова адмін панель для редагування контенту.

Ви отримаєте повну ідентичну оригіналу HTML копію сайту з повністю робочими поштовими формами.
Можливе перенесення з інтеграцією на CMS платформу WordPress, або на український сервіс Weblium, Weebly,  Squarespace, Wix, Etsy, Horoshop, Webflow (ціни та терміни уточнюйте).

Проста структура вихідних файлів:

  • /css/
  • /js/
  • /img/
  • /index.html

Якщо вам потрібно щоб імена скриптів, бібліотек, зображень, імена стилів стали унікальними і не містили слово tilda – замовляйте додаткову опцію.
Всі форми надсилання на пошту та діалоги перевірки правильності заповнення полів зберігають свою роботу. Пошта приходить на вашу email адресу. Якщо потрібні телеграми, замовляйте додаткову опцію.

Швидко, якісно, ​​професійно.

Інтернет магазини та сайти з кошиками товарів не всі можуть бути скопійовані! Обов’язково погодьте можливість копіювання!

Для замовлення потрібно:
Надати посилання на сайт та сторінки сайту, що підлягають копіюванню, доступ FTP до папки з майбутнім сайтом або логін та пароль від хостингу з припаркованим доменом.
Доступ до адміну панель Тільди не обов’язково.

Для сайтів з великою кількістю сторінок наведено додаткові опції.

Сторонні скрипти послуг як квізи, калькулятори або інші – копіюванню не підлягають. В індивідуальному порядку можна досліджувати можливість.

Якщо необхідні редагування, то їх бажано робити на самому конструкторі, потім робимо копію і переносимо.

Якщо у вас виникають технічні проблеми під час роботи з вашим сайтом, можете звернутися у зворотний зв’язок або через повідомлення в соціальних мережах, email.

 

Вартість та терміни експорту та перенесення, копіювання сайту з сервісу

Від 1500 грн., від 2 днів. Все індивідуально на запит