Оренда хостингу та реєстрація домену для вашого сайту

Професійний хостинг та домен для роботи сайту. Послуги агенції.

Надаємо оренду ресурсів та дискового простору сервера з постійним підключенням до мережі Інтернет.

Безумовно, якісний хостинг забезпечує повне функціонування сайту, хорошу його видимість пошуковими системами, є запорукою безперебійної та ефективної роботи Інтернет-ресурсу.

Ми готові надати якісний хостинг на орендованих серверах із повною гарантією безперебійної роботи обладнання, необхідними для роботи потужностями та ресурсами. Компанія співпрацює з найкращими хостинг-провайдерами України, Німеччини, США. Це дозволяє нам пропонувати розміщення сайтів на найвигідніших умовах.

При покупці дешевого хостингу, як правило, є ряд недоліків: малий ресурс процесора та оперативної пам’яті для коректної роботи, що може негативно позначитися так само і на довірі пошукових систем до такого сайту через утруднений доступ до вмісту, відсутність комплексного захисту даних клієнта та погана технічна підтримка.

Ми із задоволенням надаємо своїм клієнтам недорогий хостинг, який позбавлений усіх цих недоліків. Робота серверів ретельно контролюється, цим займаються фахівці і при всьому цьому ціна хостингу для такого рівня якості невисока.

Нові можливості хостингових послуг від агенції Golden Media

  • Хмарний віртуальний (shared) хостинг та VPS/VDS (віртуальний виділений сервер) на базі CentOS, Ubuntu, Debian, Fedora OS з панеллю управління на вибір (VestaCP, ISPmanager, cPanel), цілодобовою підтримкою, розташований на серверах в Україні, Німеччині, Франції , США, Польщі, Сінгапурі, Фінляндії, Австралії
  • Шифрування даних протоколу SSL
  • Щоденне резервне копіювання даних на хостингу
  • Захист від злому, вірусів, шеллів, експлоїтів, брутфорс атак та спам-ботів
  • Відсутність обмеження на обсяг пошти, що зберігається на сервері
  • Високошвидкі SSD диски Enterprise класу. Твердотільні SSD з інтерфейсом SATA III підходять для більшості завдань без високих вимог швидкості запису/читання. Промислові NVMe SSD істотно прискорюють роботу всіх систем сервера, які часто використовують диск: Бази Даних, Веб Сервіси, Офісні Програми.
  • Професіоналізм та бездоганна робота служби підтримки

Нова послуга – «Антикризовий» резервний хостинг сайтів з фізичним розміщенням у Німеччині.

Для уточнення деталей звертайтесь до наших спеціалістів. Послуга доступна існуючим та новим клієнтам.

Ціна на послуги оренди хостингу:

від 20 $/рік для одного сайту

 

Реєстрація доменного імені для сайту

Golden Media надає послуги з реєстрації домену, як українського, так і міжнародного, регіонального. Ми допоможемо вам вибрати домен для вашого сайту.
Проводиться реєстрація доменного імені у автоматичному режимі, по тому, як гроші покупця надходять рахунок компанії. І протягом 8-72 годин ви стаєте власником.

Ціна на послуги реєстрації (оренди) домену:

від 7 $/рік

 

Отримайте найкраще в галузі можливості хостингу для різних цілей, мереж та програмного забезпечення. Отримайте більше послуг, варіантів зберігання та контролю безпеки, ніж будь-яке інше рішення для хостингу. Міграція, встановлення, моніторинг сервера, щоденне резервне копіювання, SSL та багато іншого включені у всі плани.