Подключение и настройка SSL сертификата для сайта

Реєстрація та випуск безпечних та надійних ssl-сертифікатів від найкращих центрів сертифікації

Промисловий стандарт безпеки та ssl-сертифікат/https-сертифікат на найвигідніших умовах. Сертифікаційні центри: Sectigo by Comodo, GGSSL, Digicert, RapidSSL, thawte, GeoTrust. Вартість сертифіката SSL залежить від розрахункового періоду, центру сертифікації, типу сертифіката та кількості доменів, які можна захистити одним сертифікатом. Платні SSL-сертифікати для бізнесу можуть допомогти прискорити конверсію на сайтах, підвищуючи довіру клієнта, що зрештою збільшить Ваші доходи.

  • Збільшення ступеня довіри до Вашого сайту
  • Захист від спотворення даних на Вашому сайті
  • Підтвердження справжності та конфіденційності даних
  • Підтримка 99,9% браузерів та пристроїв (дуже висока сумісність)
  • Високоміцні сигнатури 2048 біт/256 бітна шифрування

Ціна на послуги реєстрації випуску надійного SSL сертифіката безпеки:

сертифікат від 10 $ / рік, послуги встановлення та налаштування 8 $

Є можливість під’єднання безкоштовної пробної версії платного сертифіката SSL на 3 місяці від Comodo.

 

Заміна безкоштовного SSL/TLS сертифіката сайту від Let’s Encrypt для підтримки всіх платформ ОС та пристроїв

 

Заміна безкоштовного SSL/TLS сертифіката сайту від Let’s Encrypt для підтримки всіх платформ ОС та пристроїв та уникнення зниження трафіку.

30 вересня 2021, 14:01:15 GMT закінчився термін дії кореневого сертифіката IdenTrust DST Root CA X3. Після закінчення терміну дії сертифіката DST Root CA X3, частина користувачів старих пристроїв зіткнулися з тим, що не можуть коректно відкривати сайти, де використовуються сертифікати Let’s Encrypt.

Торкаються пристрої на деяких Win 7, Windows XP Service Pack 2 і нижче, пристрої на Android 2.3.6 і нижче, а ще iPhone/iPad на версіях нижче iOS 10, можливо і різні пристрої IoT, старі телевізори та подібні до них пристрої, для яких немає оновлень із новими кореневими сертифікатами.
Основна причина цієї проблеми: кореневий сертифікат IdenTrust DST Root CA X3, термін якого минув. Він використовується у ланцюжку LE сертифікатів.

Для вирішення цієї проблеми рекомендується змінити на сайтах, де є SSL сертифікат Let’s Encrypt на платний від сертифікованих центрів, що розпізнається більшістю браузерів та пристроїв.

 

Безпека особистих даних дуже турбує сучасних користувачів інтернету. Покупки в онлайн магазині завжди супроводжуються введенням персональних даних: адреса, телефон, номер банківської картки і т.д. Як захиститися від зловмисників, щоб убезпечити покупців та захистити ваш бізнес від інтернет-атак? Вам допоможе встановлення SSL сертифіката на ваш сайт чи онлайн-магазин.

ЩО ТАКЕ SSL СЕРТИФІКАТ?

SSL-сертифікат — це спеціальний цифровий документ, який пов’язує між собою криптографічний ключ та інформацію про сайт, на який він був випущений. Наявність SSL-сертифіката, випущеного довіреним центром сертифікації, є обов’язковою умовою для встановлення безпечного з’єднання між сервером та клієнтами за протоколом HTTPS.

Основне призначення SSL сертифіката – забезпечити безпечну передачу даних між сервером та браузером відвідувача. Такий сертифікат є гарантією безпеки персональних та інших даних за її передачі громадськими каналами связи. Імена та прізвища, адреси доставки, реквізити кредитних карток – інформація повинна бути доставлена на сервер без можливості перехоплення. Відсутність сертифікату знижує довіру до ресурсу – це стосується не так простих сайтів-візитів, як інтернет-магазинів, онлайн-банків та інших ресурсів.

ЯК ПРАЦЮЄ ЗАХИЩЕНЕ SSL З’ЄДНАННЯ?

Уявіть ситуацію: ви сплачуєте замовлення в інтернеті і вас просять запровадити номер банківської картки. Браузер передає цю інформацію на сервер, де спеціальна програма перевіряє справжність картки та надсилає квитанцію про покупку. Крім даних картки, браузер може передавати паролі, адреси електронної пошти та іншу особисту інформацію.

Якщо на шляху передачі опиняться шахраї, вони зможуть перехопити інформацію та використовувати її в особистих цілях. Швидше за все, ви навіть не помітите, що пароль або номер карти перехопили. Про це найчастіше дізнаються, коли з карти зникають гроші або дізнаються, що хтось змінив пароль в обліковому записі. Щоб уникнути таких ситуацій, потрібний SSL-сертифікат.

SSL сертифікат – це засіб захисту особистої інформації користувачів в Інтернеті. Якщо на сайті є SSL-сертифікат, в адресному рядку браузера з’явиться замок (зелений колір говорить про більш захищене з’єднання) і протокол HTTPS. Це означає, що на цьому сайті браузер використовує безпечне з’єднання та вся інформація надійно захищена.

ПЕРЕВАГИ ЗАХИЩЕНОГО HTTPS з’єднання

Підвищення рівня безпеки сайту.
Справжність інформації та довіра відвідувачів.
Підвищення рейтингу сайту у пошукових системах.
Конфіденційність персональних даних.

ВПЛИВ SSL СЕРТИФІКАТУ НА ПОЗИЦІЇ У ПОШУКУ

З початку 2019 року Google, Bing та інші пошукові платформи віддають перевагу сайтам, які працюють на HTTPS. Безпечне підключення до сайту на сьогоднішній день є одним із найважливіших факторів як довіри з боку користувачів, так і пошукових систем. SSL сертифікат сприяє покращенню позицій сайту в пошуковій видачі, оскільки пошукові системи віддають більшу перевагу тим сайтам, які мають сертифікат. У просуванні сайтів використання цього інструменту дозволяє зайняти вищі позиції у видачі. Все це відбувається через те, що компанії, як Google, підтримують довіру користувачів і намагаються убезпечити їх.

 

Послуги з налаштування HTTPS для сайту

ВСТАНОВЛЕННЯ SSL СЕРТИФІКАТУ HTTPS ДЛЯ БІЗНЕСУ

Замовте встановлення сертифікату, а ми зробимо все необхідне – проконтролюємо випуск, встановимо на хостингу, проведемо налаштування ресурсу.

ВСТАНОВЛЕННЯ SSL СЕРТИФІКАТУ ПІД КЛЮЧ. ПЕРЕКЛАД САЙТІВ НА HTTPS

Фахівці агентства Golden Media готові виконати професійне налаштування SSL сертифіката для Вашого сайту за лічені дні, незалежно від платформи, на якій зроблено сайт. Вартість послуг із встановлення та налаштування SSL сертифіката уточнюйте у наших менеджерів, для його підключення нам знадобляться доступи до хостингу сайтів.

Вартість сертифіката залежить від його типу. Ми готові запропонувати Вам як платні, так і безкоштовні варіанти. До останніх увійшли сертифікати Comodo і Lets Encrypt. Вони випускаються абсолютно безкоштовно і забезпечують повноцінний захист персональних даних, що передаються.

Склад робіт при налаштуванні HTTPS:

Вивчення можливостей вашого хостингу: які SSL-сертифікати та яким способом можна підключити.
Вибір SSL-сертифіката виходячи з планів розвитку кількості сайтів підбирається потрібний сертифікат.
Придбання SSL-сертифіката або встановлення безкоштовної версії на вибір Замовника.
Аналіз трафіку на сайті, визначення оптимального часу перенесення сайту на протокол HTTPS.
Підключення та налаштування SSL сертифіката на хостингу.
Перевірка роботи сайту: перевіряються внутрішні посилання на розділи, посилання на файли, коректна робота всіх форм та модулів.
Налаштування правильних редиректів HTTP – HTTPS.
Індексація сайту на новому протоколі у пошукових системах.
Безкоштовний SSL сертифікат для сайту Lets Encrypt

БЕЗКОШТОВНИЙ SSL СЕРТИФІКАТ ДЛЯ САЙТУ LETS ENCRYPT

Донедавна практично всі центри сертифікації випускали SSL сертифікати на платній основі. При цьому існує декілька різновидів таких сертифікатів, що відрізняються ступенем глибини перевірки даних про власника сайту. Через те, що такі SSL сертифікати були платними, їх досить рідко використовували для невеликих сайтів, домашніх сторінок, особистих блогів тощо. В результаті, більшість сайтів в інтернеті не використовували захищені протоколи для зв’язку з клієнтами.

На щастя, на даний момент завдяки Let’s Encrypt у власників сайтів з’явилася можливість абсолютно безкоштовно та автоматично випускати SSL-сертифікат для свого сайту та перейти на використання захищеного протоколу.

Let’s Encrypt — це некомерційний центр сертифікації, у якого можна отримати безкоштовний SSL сертифікат терміном дії 90 днів з автоматичним продовженням. Щоб отримати такий сертифікат, необхідно підтвердити факт володіння доменом сайту. Після виконання цієї процедури клієнту видається SSL сертифікат та приватний ключ, які необхідно передати своєму веб-серверу для переходу на роботу за протоколом HTTPS.

ЗАМОВИТИ УСТАНОВКУ SSL СЕРТИФІКАТУ

Ви можете замовити SSL сертифікат та його встановлення у нашій компанії (див. контакти). Ми проконтролюємо процес на всіх етапах та зробимо все професійно. Правильна установка гарантує захищеність всіх даних, що передаються між сервером і клієнтським браузером – це важливо для корпоративних ресурсів, простих сайтів-візиток з полями для вказівки персональних даних, а також для багатосторінкових порталів. Захищене SSL-з’єднання для інтернет-магазину – це підвищення довіри з боку потенційних покупців та зростання продажів до 10-30% від початкових показників.

 

 

рер. ред.